نوزدهمین نمایشگاه الکامپ پنج‌شنبه آغاز می‌شود

مراسم افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی موسوم به الکامپ، ساعت ۹:۳۰ روز پنج‌شنبه ۱۴ آذرماه در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.


به گزارش ایتنااز ایسنا، رضا عالیان - مسوول روابط عمومی الکامپ نوزدهم -  گفت: این مراسم با حضو وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس سازمان فناوری اطلاعات، معاون وزارت صنعت معدن و تجارت، معاون وزارت بهداشت، فرماندهان ناجا و معاونت برخی دیگر از وزارت‌خانه‌ها برگزار خواهد شد.

وی همچنین افزود: این نمایشگاه از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ آذرماه از ساعت ۹ صبح تا چهار بعدازظهر به کار خود ادامه خواهد داد. در الکامپ نوزدهم بیش از ۴۰۰ شرکت، ورود پیدا کردند. به علاوه تعداد ۳۵ شرکت خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.

به گفته او الکامپ نوزدهم طبق روال سابق هزینه ورودی معادل ۱۰۰۰ تومان خواهد داشت. ۳۰ درصد از مشارکت کنندگان را شرکت‌های نرم‌افزاری، ۳۰ درصد دیگر را شرکت‌های سخت‌افزاری و ۴۰ درصد باقی مانده را هم مسائلی از قبیل دولت الکترونیک، سازمان‌های ارتباطی و غیره را تشکیل می‌دهند.

عالیان در پایان به کارگاه‌های آموزشی که در نمایشگاه الکامپ نوزدهم برگزار می‌شود اشاره و تاکید کرد: در این نمایشگاه هشت کارگاه با عنوان‌های شبکه اجتماعی سبک زندگی، شهروند هوشمند، سلامت هوشمند، شباب، رایانش ابری، واقعیت افزوده، آموزش هوشمند و هوشمندسازی تجارت برگزار خواهد شد.
برگشت
سیستم سازان گویش
سیستم تلفن گویا  فکس سرور Fax Server
ارتباط با ما

در باره ی سیستم سازان گویش     

طرح های اجرایی

مشتریان

اخبار سیستم سازان گویش

نقشه سایت

فروش و پشتیبانی

دانلود

دعوت به همکاری

 
تلفن گویا

مزیت های تلفن گویا

طرح هایی اجرایی

سیستم رزرو  تلفن گویا     

کاربرد های تلفن گویا

 

 

 

 

Fax Server

مدیریت بهینه فکس

امکانات فکس سرور

امکانات ویژه ی سرور فکس