"حلقه هوشمند" برای کاربرانی که با موبایلشان ازوداج کرده اند!

اگر در تب و تاب خرید "ساعت هوشمند" هستید، به شما پیشنهاد می شود قعلا دست از خرید برداشته و به آنچه پیشنهاد می کنیم، فکر کنید که چیزی نیست جز"حلقه هوشمند"!


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، آنچه Smarty Ring نامیده می شود در واقع حلقه ای شبیه ساعت هوشمند در ابعاد کوچک است که از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند وصل شده و از روی ال ای دی کوچک روی خود، زمان را به کاربر می گوید، رسیدن ایمیل ها و پست های فیس بوک و توئیتر و پیامک ها را خبر می دهد، هشدارها و اعلام های مهم را به کاربر یادآوری می کند و میس‌کال و پیغام های تلفنی را به کاربر اطلاع می دهد.

نکته جالب اگر گوشی شما دزدیده شود زنگ خطر را تا زمانی که گوشی از فاصله ۳۰ فوتی دور نشده باشد، به صدا در می اورد.

هر چند از عمر فروش گسترده ساعتهای هوشمند چند صباحی نمی گذرد، اما این موضوع باعث نشده تا متخصصان امر، تمرکز خود را فقط روی ساعت هوشمند متمرکز کنند، بلکه با سوئیچ روی حلقه هوشمند، یکی از انقلابات تکنولوژیکی را به آرامی رقم زده اند.

نکته جالب اینکه از آن به عنوان ریموت کنترل نیز می توان استفاد ه کرد.

اندیشه حلقه هوشمند تفکر بچگی مبدع آن یعنی آشوک کومار بوده که اخیرا برای توسعه فناوری ابداعی خود از سرمایه گذاران دعوت کرد تا روی ابزار وی سرمایه گذاری کرده تا بتواند آن را به خط تولید برساند.

این حلقه ضد آب، ۲۴ ساعت عمر باطری دارد و باید مجددا شارژ شود، از بلوتوث ۴ استفاده می کند، ابعاد آن ۰.۵ اینچ و ۰.۱ اینچ ضخامت است و از جنس استیل بوده که ال ای دی روی آن جاسازی می شود.

پس از تولید و عرضه قیمت آن حدود ۲۷۵ دلار خواهد بود.

برگشت
سیستم سازان گویش
سیستم تلفن گویا  فکس سرور Fax Server
ارتباط با ما

در باره ی سیستم سازان گویش     

طرح های اجرایی

مشتریان

اخبار سیستم سازان گویش

نقشه سایت

فروش و پشتیبانی

دانلود

دعوت به همکاری

 
تلفن گویا

مزیت های تلفن گویا

طرح هایی اجرایی

سیستم رزرو  تلفن گویا     

کاربرد های تلفن گویا

 

 

 

 

Fax Server

مدیریت بهینه فکس

امکانات فکس سرور

امکانات ویژه ی سرور فکس